[1843003, 922368, 922374, 1315992, 1843000, 922379, 922377, 922376, 922369, 1843005, 1843004, 1843002, 922383, 1843006, 1843001, 922370, 922373, 922375, 922378, 922380, 922382, 1874172, 1957786, 4355705, 4355706, 4355707, 4355708, 4355709, 4355710, 4355711, 4355712, 4355713, 4355714, 4355715, 4355716, 4355717, 4355718, 4355719, 4355720, 4355721, 4355722, 4355723, 4355724, 4355725, 4355726, 4355727, 4355728, 4355729, 4355730, 4355731, 4355732, 4355733, 4355734, 4355735, 4355736, 4355737, 4355738, 4355739, 4355740, 4355741, 4355742, 4355743, 4355744, 4355745, 4355746, 4355747, 4355748, 4355749, 4355750, 4355751, 4355752, 4355753, 4355754, 4355755, 4355756, 4355757, 4355758, 4355759, 4355760, 4355761, 2510028, 922381, 2940446, 2940447, 2940448, 2940449, 2940450, 2940451, 2940452, 2940453, 2940454, 2940455, 2940456, 2940457, 2940458, 2940459, 2940460, 2940461, 2940462, 2940463, 2940464, 2940465, 2940466, 2940467, 2940468, 2940469, 2940470, 2940471, 10252238, 10252239, 10252240, 10252241, 10252242, 10252243, 10252244, 10252245, 10252246, 10252247, 10252248, 10252249, 10252250, 10252251, 10252252, 10252253, 10252254, 10252255, 10252256, 10401144, 10401145, 10401146, 10401147, 10401148, 10401149, 10401150, 10401151, 10401152, 10401153, 10401154, 10401155, 10401156, 10401157, 10401158, 10401159, 10401160, 10401161]
Paul Majors
Barman w "Sir Frankie"
( niewymieniony w czołówce
)
Seth Booth
Plebe K.J. Iberti
( niewymieniony w czołówce
)
Tony Devon
Pracownik doków
( niewymieniony w czołówce
)
Keyon Smith
Pracownik stoczni
( niewymieniony w czołówce
)
Jacquin DeLeon
Kadet marynarki D.D. Moore
( niewymieniony w czołówce
)
Keith Moyer
Stoczniowiec / Współpracownik Jake'a
( niewymieniony w czołówce
)
Bill Mazzola
Konstruktor / Kadet
( niewymieniony w czołówce
)
Kubbi
Kadet
( niewymieniony w czołówce
)
Rick Kain
Stoczniowiec
( niewymieniony w czołówce
)
Martha Gay
Oficer marynarki wojennej
( niewymieniony w czołówce
)
Chrismandu
Konferansjer
( niewymieniony w czołówce
)
Rich Bryant
Bokser wagi ciężkiej
( niewymieniony w czołówce
)
Todd Ryan Jones
Pierwszoroczniak w marynarce wojennej
( niewymieniony w czołówce
)
Atif Lanier
Pracownik doków
( niewymieniony w czołówce
)
Frank Hansen
Pierwszoroczniak w marynarce wojennej
( niewymieniony w czołówce
)
Kyle Klaus
Pierwszoroczniak w marynarce wojennej
( niewymieniony w czołówce
)
Erin Lulevitch
Pierwszoroczniak w marynarce wojennej
( niewymieniony w czołówce
)
Mike Nelson
Kadet w stołówce
( niewymieniony w czołówce
)
Robert Pierosh
Pracownik marynarki wojennej
( niewymieniony w czołówce
)
Jon Rocks
Pierwszoroczniak
( niewymieniony w czołówce
)
Mitchell Speert
Pracownik stoczni / Klient baru
( niewymieniony w czołówce
)
Jason Henry
Pracownik stoczni
( niewymieniony w czołówce
)
Steve Kaufmann
Pierwszoroczny student akademii wojskowej
( niewymieniony w czołówce
)
Timothy LeGower
Pierwszoroczny student akademii wojskowej
( niewymieniony w czołówce
)
Eric Lordan
Kadet marynarki
( niewymieniony w czołówce
)
Fallon Maressa
Pierwszoroczna studentka akademii wojskowej
( niewymieniony w czołówce
)
Mel Orpen
Kadetka marynarki w Kompanii Echo
( niewymieniony w czołówce
)
M.J. Quinlan
Pierwszoroczny student akademii wojskowej
( niewymieniony w czołówce
)
Ryan Tygh
Lider drużyny Z.M. Mack
( niewymieniony w czołówce
)
Stosh Zona
Spawacz w stoczni
( niewymieniony w czołówce
)
Adriana Alveario
Pierwszoroczna studentka akademii wojskowej
( niewymieniony w czołówce
)
Lasco Atkins
Kadet marynarki wojennej
( niewymieniony w czołówce
)
Paul Dake
Oficer marynarki
( niewymieniony w czołówce
)
A.J. Faraj
Kadet marynarki wojennej
( niewymieniony w czołówce
)
Drew Gregory
Członek Kompanii Bravo
( niewymieniony w czołówce
)